Skip links

Mūsų Vizija

Lietuva  – Atvira ir tikra šalis

Mes tikime, kad viso pasaulio akivaizdoje Lietuva gali būti parodyta tokia, kokia iš tikrųjų yra – atvira ir tikra. Šie du raktiniai žodžiai tiksliausiai apibūdina mūsų šalies prisistatymą „EXPO 2020“ parodoje ir puikiai koreliuoja su parodos tvarumo poteme. Įspūdingo masto ir reikšmės pasaulinėje parodoje siekiame atskleisti ryškiausius šalies bruožus ir pabrėžti Lietuvos galimybes įvairiose srityse.

Lietuva – atvira šalis inovatyvioms idėjoms ir bendradarbiavimui. Esame įsitikinę, jog dėl įvairialypiškumo ir skaidrumo mūsų šalis yra puiki terpė investicijoms ir augančiam verslui.

Prie modernių idėjų plėtojimo čia prisideda Lietuvos technologinis pažangumas ir nepriekaištinga informacijos sklaida bei jos pasiekiamumas.

Lietuva – tikra šalis dėl nenuginčijamos tautiečių pagarbos tautos istoriniam ir kultūriniam paveldui. Mūsų šalis pasauliniame kontekste išsiskiria dėl įspūdingos gamtos ir daugybės gabių, pripažinimą pelniusių žmonių. Parodos metu pasauliui norime parodyti, kad lietuviai ypač gerbia protėvius, puoselėja paprastumą, baltiškąsias tradicijas, natūralų maistą ir ypač mylėdami Lietuvos gamtą, saugo jos kraštovaizdį kitoms kartoms.

Mūsų vizija ir pagrindinis tikslas „EXPO 2020“ parodoje – atskleisti lietuvybės bruožus ir lankytojui suteikti Lietuvos, kaip tikros ir atviros šalies patyrimą. Pabrėžti, kaip puikiai tarpusavyje dera atvirumas ir tikrumas lietuviškajame identitete. Parodyti, kaip lietuviai geba puoselėti senąsias tautos tradicijas pasitelkdami modernius ir inovatyvius būdus.