10 geriausių EXPO konkursų

Artėja EXPO, o kartu su juo – daugybė nuostabių konkursų! Šių metų renginyje gausu galimybių laimėti daug, todėl sudarėme 10 geriausių konkursų, kurių nenorėtumėte praleisti, sąrašą. Nesvarbu, ar domitės verslu, technologijomis, ar kūrybiškumu, „EXPO” parodoje kiekvienas ras ką nors sau. Tad ko laukiate? Užsiregistruokite šiandien ir pradėkite varžytis!

  1. Startuolių pristatymas (Startup Showcase) – verslininkai ir inovatoriai turės galimybę pristatyti savo produktus ir paslaugas „pitch” stiliaus konkurse, kurio prizai – piniginiai apdovanojimai, mentorystės galimybės ir kt.
  2. IT ateitis – šiame konkurse technologijų specialistai iš viso pasaulio kviečiami kurti taikomąsias programas, galinčias išspręsti realias problemas. Nugalėtojo laukia 5 000 JAV dolerių pagrindinis prizas.
  3. Kūrybinis rašymas – Kūrėjai gali išbandyti savo įgūdžius pateikdami trumpas istorijas, eilėraščius ir kitus rašymo kūrinius konkurse, kuriame skiriami iki 2 000 JAV dolerių prizai.
  4. Fotografija – fotografai turi galimybę pademonstruoti savo įgūdžius šiame konkurse, kurio prizai skiriami trims geriausiems darbams.
  5. Žaidimų kūrimas – žaidėjai ir kūrėjai gali pateikti originalius vaizdo žaidimus ir pretenduoti į 10 000 JAV dolerių pagrindinį prizą.
  6. Mados dizainas – šiame kasmetiniame renginyje dizaineriai iš viso pasaulio demonstruoja savo unikalius modelius ir varžosi dėl apdovanojimų.
  7. Muzikos komponavimas – Muzikantai gali varžytis pateikdami originalias bet kokio žanro kompozicijas, o nugalėtojas gauna 2 500 dolerių prizą.
  8. Robotikos konkursas – šiame konkurse dalyvauja robotikos inžinieriai, kūrėjai ir studentai, kurie kuria savo robotus ir varžosi dėl prizų.
  9. Hakatonas – programuotojai ir kūrėjai susirenka į 24 valandų trukmės programavimo varžybas, kuriose varžosi dėl piniginių prizų.
  10. Viešasis kalbėjimas – šiame konkurse dalyviai galės parodyti savo įtikinamo kalbėjimo įgūdžius, o apdovanojimai atiteks trims geriausiai pasirodžiusiems dalyviams.

Nesvarbu, kokie jūsų pomėgiai, EXPO parodoje kiekvienas ras ką nors sau. Įvairūs konkursai ir prizai – tai puiki vieta mesti sau iššūkį ir tapti nugalėtoju! Registruokitės dabar ir pradėkite varžytis. Sėkmės!