BEAUTYWORLD MIDDLE EAST: Nepamirštama patirtis

Jei esate grožio entuziastas, nenorite praleisti parodos BEAUTYWORLD MIDDLE EAST! Tai didžiausias ir prestižiškiausias grožio renginys regione, vyksiantis gegužės 14-16 d. Dubajaus pasauliniame prekybos centre. Parodoje bus pristatomos visos naujausios plaukų, odos priežiūros, kosmetikos ir kitos tendencijos. Turėsite galimybę susitikti su geriausiais šios srities specialistais ir sužinoti apie naujausius produktus bei paslaugas. Nepraleiskite progos – įsigykite bilietus jau šiandien!

BEAUTYWORLD MIDDLE EAST parodoje turėsite galimybę iš arti susipažinti su kai kuriais žymiausiais grožio srities atstovais. Nuo makiažo meistrų iki plaukų stilistų – iš šių profesionalų galėsite sužinoti viską apie naujausias tendencijas. Be to, vyks dešimtys demonstracijų ir seminarų, kuriuose galėsite susipažinti su naujausiomis grožio technikomis.

Galėsite ne tik susitikti su šios srities profesionalais, bet ir susipažinti su didžiuliu pirmaujančių prekių ženklų, tokių kaip „Maybelline”, „NARS” ir „L’Oréal”, produktų pasirinkimu. Iš pirmų lūpų galėsite susipažinti su visais naujausiais makiažo, odos priežiūros, plaukų priežiūros ir kitais produktais. Taip pat turėsite galimybę įsigyti mėgstamų produktų su išskirtinėmis nuolaidomis, kurios taikomos tik „BEAUTYWORLD MIDDLE EAST”.

Galiausiai nepamirškite apie nuostabius prizus, kuriuos galite laimėti! Visos parodos metu vyks įvairūs konkursai, kuriuose bus galima laimėti neįtikėtinų prizų. Nuo nemokamų grožio produktų iki išskirtinių kelionių – kiekvienas ras ką nors sau.