Dubajaus prekybos centras. Dubai Mall

Jei lankotės Dubajuje, viena iš lankytinų vietų, kurią būtina aplankyti, yra Dubajaus prekybos centras. Šiame milžiniškame prekybos centre kiekvienas ras ką nors sau – nuo prabangių prekių ženklų iki aukščiausios klasės restoranų ir atrakcionų parko. Pateikiame turistų vadovą po Dubajaus prekybos centrą, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo apsilankymą!

Įėję į prekybos centrą rasite daugybę parduotuvių ir krautuvėlių su įvairiausiomis prekėmis. Nesvarbu, ar ieškote aukštos klasės dizainerių drabužių, ar tradicinių suvenyrų, Dubajaus prekybos centre rasite visko. Čia taip pat rasite įvairių tarptautinės virtuvės patiekalų, kurie sužadins jūsų skonio receptorius.

Jei apsipirkinėjimas nėra jūsų pomėgis, Dubajaus prekybos centre taip pat siūloma daug kitų pramogų. Galite apžiūrėti akvariumą ir povandeninį zoologijos sodą, kur iš arti susipažinsite su įvairiais vandens gyvūnais. Arba galite keliauti į uždarą pramogų parką ir mėgautis įspūdingais atrakcionais ir atrakcionais.

Prekybos centras dirba kasdien nuo 10 iki 23 val., tačiau dėl ilgesnio darbo laiko ir specialių renginių teiraukitės interneto svetainėje. Be to, yra daugybė viešojo transporto galimybių, todėl lengvai nuvyksite į prekybos centrą ir grįšite iš jo.

Jei ieškote nepamirštamos apsipirkimo patirties, ieškokite tik Dubajaus prekybos centre. Čia rasite begalę parduotuvių ir pramogų, todėl tai tikrai bus nepamirštama patirtis! Tik nepamirškite savo piniginės. Sėkmingo apsipirkimo!