Expo dalyviams nemokamos vertėjų paslaugos

„Expo” yra įsipareigojusi užtikrinti, kad visi dalyviai galėtų dalyvauti renginyje ir gauti iš jo naudos. Todėl visiems dalyviams nemokamai teikiamos vertimų biuro paslaugos. Ši paslauga suteikia galimybę dalyviams, ribotai mokantiems anglų ar bet kurią kitą kalbą, efektyviai bendrauti su pranešėjais, parodos dalyviais ir kitais „Expo” dalyviais. Prireikus taip pat verčiame ir spausdinta medžiaga. Naudodamiesi vertimo paslaugomis, „Expo” dalyviai gali kuo geriau išnaudoti savo patirtį ir visapusiškai dalyvauti visose veiklose. Siekiame sukurti visiems dalyviams draugišką ir įtraukią aplinką. Į „Expo Dubajus” susirenka įmonės iš viso pasaulio, todėl bendravimas yra labai svarbus faktas.

Statistika apie „Expo Dubai 2020” :

  • Daugiau nei 250 000 lankytojų
  • Daugiau nei 1 000 dalyvių iš daugiau nei 180 šalių ir regionų
  • 9 paviljonai, skirti įvairioms temoms – nuo sveikatos iki pramogų.

Paroda „Expo” skatina dalyvavimą suteikdama galimybę naudotis vertėjų žodžiu paslaugomis – tai įgalina visiems dalyviams, nepriklausomai nuo jų kalbos lygio ar kilmės, dalyvauti renginyje ir patirti viską, ką jis gali pasiūlyti. Be to, taip sukuriama tarpkultūrinio supratimo platforma, leidžianti žmonėms iš skirtingų aplinkų susitikti ir dalytis idėjomis, o jų pokalbiai tiksliai verčiami realiuoju laiku. Paroda „Expo Dubai” siekia sukurti visiems prieinamą ir įtraukią aplinką, o vertėjų žodžiu paslaugos yra tik viena iš daugelio iniciatyvų, kurių organizatoriai ėmėsi siekdami užtikrinti, kad kiekvienas turėtų galimybę dalyvauti ir užmegzti prasmingus ryšius.

Norėdami pasinaudoti vertėjų paslaugomis „Expo Dubai” parodoje, tiesiog kreipkitės į administraciją ir jie kuo greičiau pasirūpins vertėju. Laukiame jūsų apsilankant „Expo Dubai”.