Lietuvos verslo bumas Dubajuje

Dubajus, JAE – 2018 m. sausio 9 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai praneša apie pirmąją verslo misiją į Dubajų, kuri vyks 2018 m. sausio 21-25 d. Šis renginys suteiks galimybę Lietuvos įmonėms susipažinti su galimybėmis Jungtinių Arabų Emyratų rinkoje, kuri išgyvena verslo pakilimą.

Misiją rengia Lietuvos ambasada JAE, o organizuoja Lietuvos prekybos ir pramonės rūmai. Jos metu bus surengta nemažai renginių verslui, pristatymų, seminarų, praktinių užsiėmimų ir galimybių užmegzti ryšius. Tikimasi, kad Lietuvos delegaciją Dubajuje sudarys apie 20 įvairių ekonomikos sektorių atstovų, siekiančių užmegzti ryšius ir kurti santykius JAE rinkoje.

Misijos darbotvarkė bus sudaryta atsižvelgiant į kiekvieno dalyvio poreikius, suteikiant jiems galimybę susipažinti su JAE verslo aplinka ir išnagrinėti potencialios partnerystės, investicijų ir eksporto galimybes. Dalyviai taip pat turės galimybę pabendrauti su svarbiausiais viešojo ir privačiojo sektorių atstovais ir daugiau sužinoti apie veiksmus, kurių reikia imtis norint pradėti verslą JAE.

Tikimasi, kad ši misija bus sėkminga Lietuvos verslui, nes padės užmegzti tiesioginį ryšį tarp Lietuvos ir JAE rinkos – vienos sparčiausiai augančių rinkų pasaulyje. Norėdami gauti daugiau informacijos arba prisijungti prie šios misijos, kreipkitės tiesiogiai į Lietuvos prekybos ir pramonės rūmus. Laukiame Jūsų Dubajuje!

Lietuvos prekybos ir pramonės rūmai – tai nacionaliniai Lietuvos verslo bendruomenės rūmai, orientuoti į inovacijų ir verslumo rėmimą, stiprinant verslo, mokslo ir valdžios ryšius. Rūmai teikia paslaugas visame pasaulyje, jungdami Baltijos regioną su potencialiais partneriais pasauliniu mastu. Ši misija į Dubajų yra pirmoji tokio pobūdžio ir yra svarbus žingsnis siekiant sujungti Lietuvos įmones su šia sparčiai augančia rinka. Nekantriai laukiame sėkmingų mūsų dalyvių pastangų!

Norėdami gauti daugiau informacijos arba prisijungti prie šios misijos, kreipkitės tiesiogiai į Lietuvos prekybos ir pramonės rūmus. Laukiame Jūsų Dubajuje!